| AnonymousB a întrebat:

Buna :3 In Naruto Shipudden Sasuke cand apare? (sunt la episodul 75 ) vreau sa sar peste cateva episoade ca sa ajung la zii cu episoadele. (stiu ce se intampla in Naruto in marea majoritatea episoadelor) deci are ceva daca sar cateva episoade? si cand apare Sasuke? Si daca mai stiti cateva Anime-uri gen Hell Girl, Another sau Elfen Lied happy sau anime-uri gore/horror happy

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey! De lupta lui Naruto cu Pain? De echipa lui Sasuke "Taka"? De lupta lui Sasuke cu Itachi? De conferinta celor 5 Kage? De lupta lui Sasuke cu Danzo?
Sfatul meu este sa urmaresti toate episoadele.

Filmele sunt:
Naruto
- Ninja Clash in the Land of Snow
- Legend of the Stone of Gelel
- Guardians of the Crescent Moon Kingdom

Naruto Shippuden
- The Movie
- Bonds
- Inheritors of the Will of Fire
- The Lost Tower
- Blood Prison
- Road to Ninja

Anime-uri horror:
- Umineko no Naku Koro ni
- Kurozuka
- Blood-C
- Mirai Niki

| AnonymousB explică (pentru ryuu):

Multumesc pentru filme si anime-uri :3 Vreau sa urmaresc toate episoadele dar unele sunt asa plictisitoare si Sasuke abia apare uneorilaughing

| gicarul a răspuns:

Deci. Mai ai putin si moare Asuma. Apoi kakashi impreuna cu echipa lui asuma se duc sa-l razbune si urmeaza bataia cu hidan si kakuzu care nu iti reomand sa o ratezi, iar aici apare si naruto cu noul sau jutsu: rasen skuriken. Iar apoi am impresia ca sasuke il omoara pe orochimaru si se duce sa isi faca propria echipa de asasini pentru a distruge satul frunzei. nu e indicat sa sari peste episoade pentru ca e o poveste frumoasa si ar trebui vazuta cap-coada. mai sunt unele fillere mai plicitisitoare dar merg. Bafta!

| AnonymousB explică (pentru gicarul):

Stiu ca moare Asuma, si stiu de lupta cu Hidan si Kakuzu. Imi place Sasuke la nebunie laughing si ma enerveaza ca nu prea apare.laughing Stii cate filme Naruto sunt si care sunt? Eu am vazut 2 dar nu mai stiu cum se chemau.

Întrebări recente