| LBTN a întrebat:

A vazut cineva toate episoadele aparute din "The fosters"? Imi plac personajele, dar primul sezon nu m.a impresionat. Cum sunt celelalte sezoane? Merita?

2 răspunsuri:
| iamprettybored a răspuns:

Eu incepusem sezonul doi, dar când am văzut că tipul cu plete pleacă, și fraierul ăla brunet care cântă la pian se tot dă la fată și nici măcar nu-i pasă că ea ar putea să fie dată afară din familie dacă ar fi cu el... apăi m-am enervat că mă gândeam că sigur o să fie împreună și eu nu-l sufeream pe tip, așa că nu m-am mai uitat.
Mie mi s-a părut foarte mișto sezonul unu cel puțin.
Scuze dacă nu înțelegi nimic, nu-mi mai amintesc numele lor.

| LBTN explică (pentru iamprettybored):

Am inteles tot. laughing Nu mi-a placut atat de mult pentru ca inainte sa rezolve o problema mai apareau alte o mie. Stiu ca e drama, dar na... Oricum, multumesc pentru raspuns.