| anonim_4396 a întrebat:

Hey,care stie niste animeuri yaoi,desenate smecherbatting eyelashes, sub enl,(pe cele in rom. le-am vazut )? Care le da pe cele mai tari ia fundita!( mai putin continut pornografic, adica in gen jounjou romantica /sekai ichi hatsukoi ) happy

1 răspuns:
| Chronicles a răspuns:

Okane ga Nai, Our Road of No Return, Ryokunohara Labyrinth, Seikimatsu Darling, Sukisko!, Yakkai na Bokura, Yuri to Yura, Zetsuai 1989 and Bronze, Kaze to Ki no Uta ( Song of Nind and Trees ), Kimera, Kizuna, Kusetta Kyoushi no Houteishiki, Lesson XX, Mirage of Blaze: Rebels of the River's Edge, My Colorful Love Siminar ( Boku no Karafuru Renai Kouza, After School in the Teacher's Lounge ( Houkago no Shokuinshitsu ), BeBoy Kidnapp'n Idol Earthian, Enzai, Fish in the Trap, Joker Kashou no Tsuki, Close the last door, Fake, Koutetsu sangokushi, Zetsuai, Princess Princess, Ai No Kusabi, Legend of Blue wolves, Fujimi Orchestra, Pico to Chico, Angel's Father, Okane ga Nai, Sukisyo, Papa to Kiss In The Dark, Koisuru bokun, Ikoku iroku romantan, level C, Hiakujitsu no baru, Loveless Kirepapa, Yami no matsuei, Boku no Pico, Winter Cicada, Haru wo Daiteita, Ai no Kusabi, Gakuen Heaven, Kyou kara maoh.

Nu am vazut multe din ele, si nu stiu sigur care dintre ele nu are continut pornografic.