| sporissonia a întrebat:

Acum catva timp, am vazut un film de groaza...dar nu imi amintesc cum se cheama...
in film era vorma de o mama si o fata care a vinit cu mama ei la o stanca sa isi viziteze tatal. Apoi nu imi aduc aminte ce s-a mai intamplat, dar la sfarsit fetita a facut-o cumva pe mama ei sa se arunce de pe stanca si sufletul ei sa ramana in casa aceea unde era un fel de monstru care a aparut doar la sfarsit...
cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Într-un fel, asa cum ai povestit tu, pare puțin asemănător cu finalul filmului Mama (2013),deci vezi acest film↓
http://www.cinemagia.ro/filme/mama-569428/

| sporissonia explică (pentru faramatania):

Nu, nu este filmul mama...