| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! Am si eu o intrebare happy Cum e filmul Bloody Mary ( pentru cine l-a vazut ). Am auzit ca e chiar de groaza :-s Merita vazut? FUndoi d'ala mare! >:

Răspuns Câştigător
| 3rdWW a răspuns:

Da, este foarte de speriat, dar sper sa nu il vezi ca mine, singura acasa in jur de 2-3 noaptea.
De fapt nu chiar asa singura acasa dar am scos un tipat de s-au adunat toti la mine in camera. laughing
Sper sa iti placa big hug
Eu vreau fundoi d'ala mic! smug

4 răspunsuri:
| 7r31 a răspuns:

Sincer, eu care sunt o devoratoare a filmelor horror, spun ca nu este asa horror...depinde de fiecare cat de tare se sperie. Mie una nu mi-a placut in mod special. Uite-te pe youtube la trailer si vezi tu daca merita vazut sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DE fapt, o sa-l vad cu niste prietene laughing Da' oricum daca tip eu odata vine tot blocul la usa mea big grinohappy

| 123love a răspuns:

Ee marfaa filmuu eee chiarr de groazaa

uitatee si la casa de ceara

metroul mortii