| ladybug17 a întrebat:

Am descarcat un film, The Spectacular Now, insa nu am gasit subtitrarea, stie cineva de unde pot face rost de ea? Desi inteleg filmul in mare parte fara subtitrare, e mai confortabil cu big grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Deschide filmul cu BS Player, isi cauta singur subtitrarile potrivite in momentul in care deschizi filmul! (daca e setat, sa faca asta) Eu de cand folosesc BS Player, n-am mai avut astfel de probleme! Ce ma mai chinuiam la inceput! laughing