| IM5 a întrebat:

am facut un videoclip si as vrea sa-i pun o melodie cum fac asta? Spre informare programul movie maker nu-mi merge la fel si sony vegas singurul care imi merge este videopad si cineva mi-a dat un sfat dar se pare ca nu a mers? Ma puteti ajuta? funa +vot

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Eu te pot ajuta ai nevoie de Camstudio un program care iti inregistraza desctopu si selectezi regiunea si dai drumul la melodie ca sa o inregistreze ai cati dau un tutorial ca sal urmaresti
http://pc-config.info/cum-inregistrezi-ecranul-desktopului-cu-camstudio/