| Broadband a întrebat:

am nevoie urgent de un program editare video HD exact ca in clipul asta http://www.youtube.com/watch?v=JzttTepT9h4
ceva simplu doar sa adaug melodie pe fundal si sa citeasca videoclip hd, fara movie maker ca nu merge, Sony vegas e prea complicat, videopad e tampit rau. ceva simplu daca se poate
funda urgent

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai sa vedem.
Sony vegas e foarte bun. Si e destul de usor, daca ai rabdare sa intelegi 3 lucuri banale. Dar daca nu ai rabdare, toate o sa fie groaznice.
2. Muzica din videoclipurile de gen de pe youtube nu e adaugat direct din editorul video. De ce? Pai youtube-ul, cand pui un videoclip in alaizeaza. Daca pe partea de sune gaseste continut cu alta terta, iti da mesaj sa stergi videoclipul. Daca nu faci nici asta, iti dau ei o avertizare si ti-l sterg automat ei. Asa ca pe partea sonora, cand pui videoclipul pe youtube, ai o coloana speciala de unde sa alegi o melodie licentiata ca sa nu ai probleme.