| IM5 a întrebat:

BUna, am nevoie de o favoare plzz sper sa stiti ca sa ma ajutati deci daca vreti scrieti pe youtube " SasuIno, Slight NaruIno [A New Hope]" deci a pus-o pe ino in locul sakurei deci este uimitor si as vrea sa stiu cu ce program daca stiti dau fundaaaaaaaaaaa si vot repede plzzz scuze daca n-am inimerit categoria dar nu stiam pe care sa o pun big grin deci plz ajutati-ma si ca sa stiti este primul video

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fantastic...mda
cel mai probabil ca a folosit Sony vegas, Adobe photoshop sau after effects!
daca vrei programele da-mi mesaj privat