| IM5 a întrebat:

OK, am pus cred ca de vreo 4-5 ori o intrebare care se refera la acelasi lucru. Daca vreti sa ma ajutati scrieti pe youtube "sasusaku"-fara ea.Asa dati pe primul videoclip si uitati-va. As vrea sa stiu cu ce program sa facut acest video, e foarte frumi adica cum a combinat doua momente de exemplu sakura in dreapta stand pe banca si naruto in stanga alergand, strigand rasenngan sau sasuke ...semnul se imprastie pe el si sakura pe mana lui plangand.asa e in video as vrea sa stiu cum fac asta si cu ce program add onyk.barbie99 si daca stiti explicati-mi dau funda+funda+vot, repedebig grin

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Programul se numeste Sony Vegas. E destul de usor de lucrat cu el.