| DeadXFragilXGirl a întrebat:

Buna am nevoie de un site de unde pot vedea animeul Kamisama no Memochou dar sa fie complet sa nu mai fie ongoing. Multumesc anticipatkiss. O zi buna in continuare. Dau funda celui care imi da primuu+Voot.big grin

2 răspunsuri:
| cristiana1234 a răspuns:

Buna! aici poti vedea http://site.anime-nolimit.ro/173-kami-sama-no-memo-chou
plus inca cateva animeuri misto care imi plac
Kami-sama Hajimemashita- deocamdata 6 ep

Sukitte Ii na eu-deocamdata 5 ep

CØDE:BREAKER-deocamdata 5 ep

niciunu nu e terminat dar... sunt asa frumoase... n-am putut rezista sa nu ti le dau :)

(fara suparare dar ) daca pana am raspuns eu la intrebare tu deja ai gasit alt site, nu conteaza tu ai pus o intrebare iar eu am raspuns

funda?

| Hy3nA a răspuns:

Anime-ul ESTE in desfasurare. nu s-a terminat. va trebui sa astepti.Bafta!