| LostInHell55 a întrebat:

Buna TPU-isti! Cine imi spune un link unde pot vedea animeul Kamisama Dolls dar sa fie complet sa nu mai fie ongoing.Mutlumesc anticipat.:*. Dau funda.Rasp corect.

2 răspunsuri:
| AlexxSDC a răspuns:

Pentru ca plantele sunt deasupra solului si asa ca e norml sa inhete primadata planta si dupa aceea solul(exemplu:sunt soua bari una langa alta vine o masina si se loveste de aman2 dar prima e mai fectata decat a2-a:daca intelegi ce vreau sa spun)winking