| Nadytza a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor, de vreo 1-2 ani caut un film, si nu gasesclaughing)
Asa va spun ce stiu despre el. poate stiti.
E un film chinez, sau japonez, sau coreean nu stiu exact...nu ma pricep la ei.
E cu vampiri, sunt uni vampiri rai, dar este unu bun care ii opreste cu o sabie si din astea, are o sora care stie despre el si ce face, si o iubita care la inceputul filmului nu stia ca e vampir sau ce face, sar mai tarziu afla. Iubita ma rog, adica ei ii place mult de el, e nebuna, dar el o accepta...nu mai stiu motivul...Filmu cred ca e destul de vechi.

Daca stiti cum se numeste va rog spuneti-mi! dau funda, si vot! Va rog:X

Răspuns Câştigător
| jadir a răspuns:

The Era of Vampires,janram vampire,The Closed Door,Bloodsucking Rose / Bloodthirsty Roses, The / Evil Of Dracula,Trail The,Dragon Against Vampire, Blood Of The Vampires / Creatures Of Evil / Curse Of The Vampires, African Buddhist Monk / Crazy Safari / Gods Must Be Crazy 3, The / Jetzt Noch Mehr Verrückte Götter / Vampires Must Be Crazy,Vampire Controller,Red & Black,Era Of The Vampire /Tsui Hark's Vampire Hunters / Vampire Hunters,Vampire Kids, Mr. Vampire 2, Mr. Vampire 4, Mr. Stiff Corpse / Mr. Vampire,Scaremonger,Vampire Combat The,Vampiro De Chinatown O,Immortal Enemy,Love Me Vampire,Blood Drinkers, The / Vampire People the, Goke - Bodysnatcher From Hell, 7 Brothes Versus Dracula / Dracula And The Seven Golden Vampires / Last Warning, The / Seven Brothers Meet Dracula, Vampire's Breakfast, Mr. Vampire 3 / Mr. Vampire Et Les Demons De L'Enfer,Here Comes A Vampire,Moon Child,Bloodsucking Eyes / Dracula's Lust For Blood / House Of The Curse: Bloodthirsty Eyes / Japula / Lake Of Death / Lake Of Dracula,Lady Vampire, The / Vampire Man / Woman Vampire, The,Twins Effect, The / Vampire Effect the,Robo Mercenary / Zombie Vampire,Mortuary Blues, Blood Cult Of Shangri-La, The / Blood Hunt / They Thirst, Cemetery Girls (1979) / Ladies Of The Night / Night Of The Bloodsuckers / Sensuous Vampires / Twice Bitten,Unschlagbaren Supernieten, Die / Vampire Raiders the,Romance Of The Vampires the,Vampire Settle On Police Camp,Vampire Vs. Vampire,Musical Vampire the, Bloodsucking Doll / Fear Of The Ghost House: Bloodsucking Doll / Ghost Mansion's Horror, The: A Bloodsucking Doll / Legacy Of Dracula / Night Of The Vampire, The / Vampire Doll the, Ninja Vampire Busters / Vampire Buster(astea toate sunt filme cu vampiri si cu asiatici) pentru mai multe detalii intra aici :http://www.vampyres-online.com/asianfilms.html

5 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Pana la urma cum se numeste filmul?

| Nadytza explică (pentru jadir):

The twins effect\Qian Ji Bian.

| VivianKorea a răspuns:

Koishite acum?

| Nadytza explică:

Nu.din pacate, am spus ca chinez, sau japonez...interviu cu un vampir sigur nu e chinez sau japonez, eu ma refeream ca actorii sunt chinezi, si/sau japonezi.