| DeadXFragilXGirl a întrebat:

Buna am nevoie urgent de un site de unde pot vedea animeul asta:Ai no Kusabi, dar sa fie complet sa nu mai fie on going, AppEste yaoi.tongue

Răspuns Câştigător
| TheKiller a răspuns:

Pai peteava este un site nemai pomenit unde poti uramri seriale, filme, animeuri happy... Funda?

4 răspunsuri:
| axll a răspuns:

Ai incercat vplay ro? (acolo au majoritatea serialelor, incepand cu seriale normale, documentare si terminand cu desene animate si anime-uri. toate aranjate frumos pe sezoane, subtitrate etc )

| DeadXFragilXGirl explică (pentru axll):

AM incercat dar nu ma prea descurc cu el.AM scris numele la cautare si nu mi-a dat nimic.sadDaca imi poti da thu siteulbig grin

| axll a răspuns (pentru DeadXFragilXGirl):

Www.vplay. ro il scrii tu in browser fara spatiile de la puncte.

| Hy3nA a răspuns:

Daca e ongoing inseamna ca nu au fost facute restul' episoadelortongue
laughing