| PяInCєSs a întrebat:

caut un film si nu stiu cum se numeste am tot cautat pe google dar nu gasesc, din el imi mai aduc aminte cam asa: era cu o fata tanara (sau cel putin asa parea) care era bona, numele si-l schimba decateori lucra pentru o alta familie, cred ca este ceva un demon nu am idee pentru ca mereu facea copii sa dispara adica avea ceva legatura cu un copac ff mare din padure si daca tin eu minte pe copacul acela se vedeau si ramasitele copiilor si parca era si sange nu mai stiu exact, ce imi mai aduc aminte este ca ea la un moment dat se transforma in nu stiu ce iar pielea ei se face verde sau albastru parca si putin gri laughing nu mai stiu exact, sper ca nu am confundat vreo faza din alt film laughing) Va rog imi doresc tare mult sa il revad.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„The Guardian" (1990) cu Jenny Seagrove și Dwier Brown.
http://www.youtube.com/watch?v=oEs4oE-XHFg
Numai bine!

| PяInCєSs explică (pentru Diabolique):

Multumesc frumos :*

| Diabolique a răspuns (pentru PяInCєSs):

N-ai pentru ce, dar sper să-l și găsești. Mai există un film cu același nume din anul 2006, însă nu are nici o legătură cu primul.
O seară faină în continuare!

| Gogu06 a răspuns (pentru PяInCєSs):

E frumos filmu?

| Diabolique a răspuns (pentru Gogu06):

Cel pe care l-ai văzut tu sau cel din 2006? Personal, nu sunt fana niciunuia dintre filme. Totuși, dacă primul îți trezește amintiri frumoase, merită văzut.

| PяInCєSs explică (pentru Diabolique):

Este cel din 90' cel care l-am vazut eu.

| PяInCєSs explică (pentru Gogu06):

Pai mie una mi-a placut de aia am si vrut sa il revad, acu' depinde de gusturile fiecaruia:p mai ales ca e totusi un film facut in 90'

| Gogu06 a răspuns (pentru PяInCєSs):

Mie imi plac filmele vechi, gen 90, au un stil in care sunt filmate, le face interesante.

| Gogu06 a răspuns (pentru Gogu06):

Cel mai bun mi s-a parut tacerea mieilor si basic instintcs

| Gogu06 a răspuns (pentru PяInCєSs):

Ce faci?

11 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

scuze ca nu eram atent pe chat ajutam oamenii cu niste raspunsuri utile vroiam sa te intreb de niste filme ca nu prea ma pricep

| Voica_Cosmin_1999 a răspuns:

Am si eu o problema va rog sa va uitatii