| HandsOfTime a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se uita la Gossip girl.De ce Chuck nu este la facultate? Nate, Serena, Dan si Blair sunt. Din cate stiu eu Chuck era de varsta cu Nate.

Răspuns Câştigător
| LunaAlbastra a răspuns:

E o buna observatie. probabil dupa moartea tatalui sau a preluat afacerea de unde ii ieseau multi bani si oricum se descurca si fara o facultate. el facea multe calatorii, mai ales a fost aceea lunga dupa ce a fost atacat si injunghiat. cam asta ar fi explicatia. alta nu gasesc momentan.PS acum nici unul nu mai e la facultate daca nu gresesc. Serena e cu job'ul, Blair cu nunta si Nate director la firma lu bunicu'so cu revista.