| mada00madalyna a întrebat:

Am o întrebare pentru cei care urmaresc seriale turceşti.Eu am urmarit doar unul si anume,, PROMISIUNEA",, YEMIN" care mi-a placut extrem de mult eu l-am urmarit pe acasa dar s-a terminat. Voi ce seriale vazut? Si pe ce canale? Ce seriale turceşti mi-ati recomanda.Si daca stiti vreunul care a inceput sau incepe de curand va rog sa imi ziceti numele si canalul. A si mai am o intrebare stiti cumva daca s-a difuzat in Romania serialul,, Unutulmaz" scuze nu stiu cum se traduce big grin si daca da pe ce canal? Astept rasp si a cel mai bun si rapid dau funda+vot+adaugare la prieteni.Pa-Pa...

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Iti recomand sa te uiti pe Kanal D, asta e un post cu seriale turcesti adevarate.Momentan sunt 4 care ruleaza:
1. Poveste de familie:x-in fiecare zi de la 10:00.
2.Dragoste si pedeapsa:x-luni si marti de la 20:30
3.La mana destinului-in fiecare zi de la 15:20
4.Ezel-joi de la 21:30
Cele mai frumoase sunt Poveste de familie si Dragoste si pedeapsa, te asigur ca o sa te indragostesti de ele.;)). Sunt muult mai frumoase decat Promisiunea.;) Serialele mele preferate de pe Kanal D au fost :Asi impotriva destinului pe care il poti urmari pe youtube, cu subtitrare:http://www.youtube.com/watch?v=mVB0x6abnsc si Micutele domnisoare; astea doua nu mai ruleaza, din pacate, au fost mai demult.:(

2 răspunsuri:
| Alișa00000000000 a răspuns:

Este pe kanal d:*>

| MereVerziCuPuncteGri a răspuns:

Eu urmaresc pe kanal d ''Dragoste si pedeapsa''a inceput de ceva timp dar poti sa-l vezi si pe youtube

Întrebări recente