| Mihai06 a întrebat:

am o problema cu canalul meu de YT deja a trecut 1 an jumate de cand mi l-au suspendat pentru niste videoclipuri ce contineau material protejat si mi-au blocat generare de bani dupa cum spun ei in documentatie dupa 6 luni trebuie sa se activeze automat dar nu m-a activat... ma puteti ajuta...

Mesajul care mi-l arata linga generare de bani:

Generarea de bani a fost dezactivată pentru acest cont din cauza avertismentelor privind Regulile comunității și/sau din cauza problemelor legate de drepturile de autor, inclusiv pentru videoclipurile șterse. Află mai multe

1 răspuns:
| AlexMC a răspuns:

Dacă vrei un răspuns de la YouTube, trebuie să te adresezi direct printr-un mail. În cazul în care canalul suspendat nu avea mulți abonați și nu ar fi greu să renunți la el, atunci te sfătuiesc să o faci. Creează alt cont, iar pe viitor citește mult mai bine termenii și condițiile înainte să începi munca creaționistă.