| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, cum pot recupera videoclipurile sterse de pe canalul meu de YouTube pentru ca contineau faze tari?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand, mentiunea cum ca "contineau faze tari" este strict subiectiva, si asta tine doar de tine. Noi nu putem sa iti sugeram sa le recuperezi pentru ca "continueau faze tari", nu este un criteriu dupa care ne-am putea lua in recuperarea digitala de continut.

In al doilea rand, daca videoclipuri erau create de tine, adica nu mai exista videoclipul respectiv, pe canalul tau si nici in PC-ul tau (daca erau facute de tine) sau vreo copie pe undeva, dupa care te-ai luat, nu pot sa le mai recuperezi.
Daca erau repostate, poti merge la videoclipul sursa.

Daca erau videoclipuri adaugate intr-un playlist sau videoclipuri de pe internet aprciate (desi nu prea inteleg sigur la ce te referi prin "canalul tau", ai doua varianta:
- sa te uiti in istoricul contilui tau de pe Youtube, pana dai de canalele cu videoclipurile respective;
- sa te uiti la "videoclipuri apreciate" si poate ai dat un LIKE la un videoclip mentionat si dorit de tine, si asa ai putea sa il regasesti.

In rest, nu se poate.

Numai bine si o seara frumoasa in continuare! ^_^

| PainTech a răspuns:

Videoclipurile de pe Youtube sunt sterse definitiv.

| KR0NSTADT a răspuns:

"Că care" faze?