| TPUuser199 a întrebat:

Am primit asta pe email
Am dezactivat următorul material în urma unei notificări primite de la o terţă parte prin care MusicExpertOfficial reclamă faptul că acest material încalcă drepturile de autor:
-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-
Reţineţi: încălcarea în repetate rânduri a drepturilor de autor va duce la ştergerea contului dvs. şi a tuturor videoclipurilor încărcate în acesta. Pentru ca acest lucru să nu se întâmple, ştergeţi toate videoclipurile pentru care nu deţineţi drepturi de autor, iar pe viitor evitaţi să mai încărcaţi videoclipuri care încalcă drepturi de autor deţinute de alţi utilizatori. Pentru mai multe informaţii despre politica YouTube referitoare la drepturile de autor, consultaţi ghidul Sfaturi privind drepturile de autor.
Dacă una dintre postările dvs. a fost identificată în mod eronat ca încălcând drepturile de autor, puteţi trimite o contranotificare. Puteţi găsi informaţii despre acest proces în Centrul nostru de ajutor.
Reţineţi că pot exista mai multe consecinţe juridice grave pentru înregistrarea unei notificări false sau făcute cu rea credinţă.
Cu stimă,
— Echipa YouTube
Intrebarea este: se poate ajunge la judecata din cauza incalcarii drepturilor de autor?
Merci. P.s scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| fuckbbi a răspuns:

Nu, nu se va ajunge la judecata, pur si simplu nu ti se va mai permite sa-ti faci site pe youtube de pe acelasi email happy Si da, ti se va sterge pagina, ori vei fi introdusa in SPAM happy Seara placuta :*

1 răspuns: