| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare unde gasesc cartea din Jurnalele Vampirilor (The vampire diaries) volumul 7 ( Intoarcerea: Miez de noapte sau Miezul Noptii)? pls! sorry categorie dar nu stiam in ce alta categorie as putea sa o pun

3 răspunsuri:
| robertza a răspuns:

Vreau sa spun pe net.sorry am uitat sa adaug. online as vrea sa o citesc adica am citit cele 6 volum pana acum online si as ma vrea si pe acesta daca se poate. multumesc

| iubita77 a răspuns:

E o serie de carti foarte populare si cautate si ai putea sa incerci sa le procuri de la orice librarie mai mare (indiferent de unde locuiesti). Eu stau in Cluj si am deja 12 volume de la librarii.

| Marian_Paula_1998 a răspuns:

Daca inca mai cauti cartea o am in format pdf pe calculator. Daca vrei ti-o pot trimite pe messenger.