| anonim_4396 a întrebat:

am vazut acum cativa ani un film cu un copil avea in jur de 10 ani si era blond parca, se juca pe langa casa unei vrajitoare, si a intrat in casa, credea ca vrajitoarea e rea dar de fapt i-a implinit o dorinta, si tot ce atingea copilul cu una din maini se transforma in aur, si parca o transforma pe bunica lui in aur si merge sa ii zica la vrajitoare sa il ajute, st cineva cum se numeste filmul asta?happy

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „The Midas Touch" (1997) cu Trever O'Brien.
http://www.imdb.com/title/tt0119667/
Numai bine.

1 răspuns: