| RecycleBin a întrebat:

Am vazut cateva episoade din clase 406 pe net si m-au bulversat completbig grin.deci se despart ana maria si francissco? ce se intampla cu magdalena? cine e mai exact jessica(anahi)de ce se despart fercho si gaby? si ce a patit fercho de nu mai are picioare? si cine e carla(sau ceva in gen)?

3 răspunsuri:
| Larii_2028 a răspuns:

Eu ma uit la clase 406` /ink fercho si gaby is impreuna. dar ferchi a inselat-o cu daniela`straight face...ana maria si francissco au fost impreuna. da era sa ramana insarcinata, iar francissco ii spun ca ink nu-i momentul iar apoi iau o pauza`! cat despre faptul ca nu are fercho picioare nu stiustraight face. dar u unde ai vazut aceste episoade?happy

| buubuletsss a răspuns:

Sunt episoade pe net.Acest serial in mexic a fost difuzat de mult timp.

| buubuletsss a răspuns:

Si daca tot suntem la seriaulul meu preferat love struck spune-ti-mi si mie va rog cum se numeste melodia aia de o mai baga ei cand sunt unele perechi impreuna.suna ceva de genu "esa no es un dia normal...pero esta noche..." sad va rog eu :-