| Yeah1237 a întrebat:

Care se uita la Clase 406 sa-mi spuna si mie marcela ( Dulce Maria ) se va vopsi?
va ramane cu kike?
anahi ( jessica ) cu cine va fi?

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

D, Marcela isi va schimba look-ul, insa nu radical.Nu,nu va ramane cu Kike, ci cu Juan David(Poncho). Anahi va avea un rol interesant, cu schimbari de atitudine uimitoare...Personajul interpretat de ea va ramane cu Kike. Sper ca nu vei inceta sa urmaresti serialul. E plin de surprize.Vizionare placuta!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare foarte rau Kike e favoritul meu:X:X si voiam sa ramana ca Marcele sad iar Fercho cu gabisad nimin nu a iesit binesad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vreau ca marcela sa fie cu kike e asa de frum si se potrivesc de minune:X:X.maimuta aia de anahi tresa ramana cu kike ufff x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci e foarte frumos kike trebuie sa ramana ori cu marcela ori magdaleaza...auziti poate sa-mi spuna si mie kineva cu kine va ramane magdalena?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine va ramane gabriela?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulce maria se vopseste in rbd iar anahi va si cu kike

| soranaaa a răspuns:

Maimuta de anahilaughing...kike nu se potriveste cu marcela.maimuta de anahi cum zici tu (anonimo) este cea mai tare actrita si ar fi ssuper daca ar fi impreuna si in realitate.si D. anahi(jessica) ramane cu kikelove strucklove struck