| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! voi ce credeti in filmul clase 406 cum se termina adica cine ramane cu cine de ex marcela si chcho ce se va intampla cu ei totithinking si magdalena dupa ce a plecat ce sa mai intamplat ca nu am mai vazut cateva episoadethinking sia cum nu mai inteleg nimic va rog dati si voi cu parerea FUNDA ssi voturibatting eyelasheskisskiss

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Eu ma intreb oare cand se termina?!? Cred ca vrea sa intreaca super serialul Tanar si nelinistit!hee hee

1 răspuns:
| danyela_5196 a răspuns:

Marcela ramane cu Juan David, Kike cu Jessica, Gaby cu Pedro, Fercho cu Tatiana, Carlos cu Pili si Danyela cu Manuel.