| adelinazapa a întrebat:

Cu cine o sa ramana impreuna :fercho, gaby, kike, marcela, daniela, freddy, jessica, caballo si juan david de la Clase 406?

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Fercho cu o fata careo sa apara mai tarziu in serial,gaby cu caballo,kike cu jessica, marcela cu juan david, iar freddy si daniela cu nimeni

| Zuzzy05 a răspuns:

Fercho cu Tatiana,Gaby cu Pedro, Marcela cu Juan David, Jessica cu Kike love struck, Freddy nu stiu si am auzit ca Daniela cu Carlos(Calul) dar nu stiu sigur.

| Zuzzy05 a răspuns:

Azi m-am informat mai bine si Daniela va ramane cu Manuel(fratele Tatianei ) si Carlos inca nu sunt sigura dar mi se pare ca va ramane cu sora lui Juan David care va reveni in serial pe la sfarsit.

| scmcristina a răspuns:

Fercho o sa ramana cu Tatiana. Gaby o sa se casatoreasca cu Pedor iar Kike cu jessica se casatoresc si ei dar in fata altarului se razgandesc, dar tot impreuna raman dar necasatoriti.

| blueve a răspuns:

Fercho va ramane cu tatiana, gady cu caballo, marcela cu juan david kike cu jessica