| lizzyben a întrebat:

Am vazut la televizor acum mai mult timp un film despre care nu am retinut foarte multe detalii, iar acum am nevoia de acesta. Este voba despre o fata blonda din America(sau Europa, nu-mi amintesc acest lucru foarte bine) care se duce in Orient unde reuseste sa devina una dintre cele mai recunoscute dansatoare din buric sub indrumarea unei femei care a fost foarte cunoscuta dar s-a retras din lumea dansului(cred ca isi inselase sotul sau facuse o alta fapta rusinoasa...). Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește Whatever Lola Wants (2007). Vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=njRgfXVkFUA.
Numai bine!

1 răspuns: