| anonim_4396 a întrebat:

am văzut odată un film. de groază, nu mai știu pe ce canal a fost dar era vorbă despre o fată care s-a dus la o școală de bale în alt oraș dar acea școală de balet era un fel de organizație secretă, știe cineva cum se numește? puțin probabil să știți dar poate că cine știe happy. Filmul era mai vechi așa dar super tare. DAU FUNDĂĂĂ.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Doar nu o fi vorba despre „Suspiria" (1977) a lui Dario Argento? Well, that was unexpected...
http://www.youtube.com/watch?v=MecSlkWMHPY
Seară faină!

| Stefanyax0 a răspuns (pentru Diabolique):

Omg asta e! thx mult :* :* :*

2 răspunsuri:
| Stefanyax0 a răspuns:

Balet* sorry laughing))))))))))))))))))