| Nella0614 a întrebat:

Buna!
As avea si eu o intrebare...cine se uita la jurnalele vampirilor?
Vreau si eu cateva opinii despre cum vi se parehappy

7 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Extraordinara. De cand am vazut primele 3-4 episoade, filmele Twilight mi se par o porcarie. Aici ai parte de dragoste, actiune, tradare si supans cat cuprinde.

| BeautifulAngel a răspuns:

Este super fain :X

| DrummerDreams a răspuns:

Este un serial super tare! mai ales sezonul 3 va fi ffff. tare pentru. ca va fi filmat la Paris si se intampla lucruri ffff. interesante. Deci serialul e grozav!

| OanaSimpluu a răspuns:

Eu! E super! Il iubesc pe Damonbig grin

| daniela_5129 a răspuns:

E super )) iti recomand mie mi-a placut foarte tare)) e nemaipomenit abia astept continuarea))

| Nella0614 explică:

Stiu ce se intampla in film ca m-am uitat la toate episoadele doar ca vroiam sa vad si eu cateva opinii de la altii.winking

| anka78910 a răspuns:

Eu am vazut jurnalele vampirilor. Mi se pare dragut sa stii ca merita vazut. este vorba de o fata Elena care se indragosteste de un vampir pe nume Stefan. Ei trec prin mai multe incercari, una dintre ele fiind fratele mai mare a lui Stefan, Damon. Sper sa te uiti la acest serial sa sa-mi spui daca iti place