| anonim_4396 a întrebat:

Caut filmul urmator, cine imi lasa numele are funda: o femeie ajunge intr-un laborator in spatiu, unde este inchisa alaturi de alte femei. in acel laborator se fac ceva experimente care urmeaza sa fie facute pe aceste femei.la un moment dat la fiecare dintre ele li se inscriptioneaza in piele o ora iar la ora respectiva va veni o chestie care le va omori.la sfarsit scapa doar una care realizeaza ca cel care a pus totul la cale e sotul ei.

1 răspuns:
| EuCool a răspuns:

Am auzit de film dar nu stiu cum se numeste cand afli sa-mi spui te rog!