| fancykkk a întrebat:

m-ar interesa numele la un film care este cam in felul urmator: o femeie ajunge intr-un laborator in spatiu, unde este inchisa alaturi de alte femei. in acel laborator sau ce o fi, se fac ceva experimente care urmeaza sa fie facute pe aceste femei.la un moment dat la fiecare dintre ele li se inscriptioneaza in piele o ora iar la ora respectiva va veni o chestie care le va omori.la sfarsit scapa doar una care realizeaza k cel care a pus totul la cale e sotul ei... ceva de genu.Va rog daca ma poate ajuta cineva... e un film horror

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Cam greu de gasit numele filmului chiar si dupa cele spuse de tine...