| Annie2498 a întrebat:

BUna! As dori sa stiu si eu cand incep urmatoare sezoane din Iubiri Secrete si din Pariu cu Viata

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Al doilea sezon din ''Pariu cu viata'' incepe pe 6 februarie(maine) si al treilea sezon din ''Iubiri secrete'' incepe pe 27 februariehappyFunda?

6 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

1.Sezonul 3 din Iubiri Secrete va aparea in primavara anului 2012, mai exact pe la inceputul lui martie. Oricum va anunta la TV!

2.Sezonul 2 din Pariu cu Viata va incepe pe data de 6 februarie 2012 la aceeasi ora 20:30.

| Vichtory a răspuns:

Sezonul urmador din Iubiri Secrete va aparea in primavara, mai exact pe la inceputul lui martie. Oricum va anunta la TV!
Sezonul 2 din Pariu cu Viata va incepe pe data de 6 februarie la aceeasi ora 20:30.
Fundita? )))

| Sh0ck a răspuns:

Nu ai de unde sa stii, serialele acestea sunt tinute secrete, adica tocmai cu o saptamana sau doua inainte sa apara atunci incepe sa faca reclama la serialul respectiv, adica se stie cand va fi urmatorul sezon tocmai atunci cand e aproape de difuzare la TV.

| Deea5546 a răspuns:

Iubiri secrete incepe in 27februarie

| Andrewtz a răspuns:

Pariu cu viata pe 16 februarie si iubiri secrete pe 27 februarie happy

| denisuca14 a răspuns:

Inca nu s-a anuntat dar cand aflu iti spun