| Maestrul001 a întrebat:

stiti cumva daca vor mai fi si alte sezoane din pariu cu viata si iubiri secrete?

dau funda

Răspuns Câştigător
| Cerby a răspuns:

La pariu cu viata se zvonea ca o sa mai fie sezonul 5(minim cica vor sa anuleze showul deoarece mai multi oameni jignesc membrii lala)
iubiri nu stiu

3 răspunsuri:
| Baicu_Alexandra_1992 a răspuns:

Sper ca va mai fii din pariu cu viata sez 5 ca mai este foarte putin si se termina pariu cu viata sez 4 iubiri secrete nu stiu nimic cu plcere pentru pariu cu viata

| Maestrul001 explică (pentru Baicu_Alexandra_1992):

Ce intreb eu si ce raspunzi tu..., infine sezonul 5 nu o sa mai fie din Pariu cu Viata dar Iubiri secrete da!