| Dolyta a întrebat:

As vrea sa imi dea cineva detalii despre serialul SUPERNATURAL (ce gen este si despre ce este vorba, daca merita urmarit)winking

Răspuns Câştigător
| axel112 a răspuns:

Daca iti spun te apuci de serial instant este vorba de 2 frati care au crescut fara mama si tatal lor este un vanator de monstri renumit pe parcursul serialului moare iar baieti i continua munca de a se lupta cu monstri mai pe parcurs ei deschid portile iadului si il elibereaza pe satan dupa te las sa sfli singuta asta ar fi rezumatul primelor 3 sezoane are in total 8 sezoane te las sa descoperi singura ce se intampla cu dean si sam daca il inchid sau nu pe satan sau mor ps:eu cred ca nu este pentru cei slabi de inger astept cu nerabdare ep.10 din sezonul 8 care apare in ianuarie iti dau si un pont de site vplay acolo gasesti toate sezoanele sub ro fiecare sezon are propria actiune

| Dolyta explică (pentru axel112):

Nasol, daca e horror si are monstri nu o sa ma uit happy multumesc pentru detalii.

| axel112 a răspuns (pentru Dolyta):

Stiam ca no sa-ti placa e pentru baieti dupa parerea mea tu pari o fata cum sa spun iubitoare de filme comice drama ca twilight ca sora mea alt pont ar fi heroes tot pe vplay il gasesti e vorba despre niste oameni cu superputeri ceva gen sf fara monstri numai unu silar dar tot e cu ceva sange dar putin mai bine ramai la twilight dar macar trage cu ochiul pe vplay la seriale ca are 1000+documentare ro sub poti alege care iti place vampire diars, ancient aliens, smallville, beauty and the beast cont ti-l faci gratuit la inregistrare gasesti serialele la colecti

| axel112 a răspuns (pentru axel112):

Plz imi dai funda ti-am zis ca e cu sange supernatural ti-am dat pont de site de seriale iti mai dau un pont de site pe teava, filme pe ales

| Dolyta explică (pentru axel112):

Stiu ca sunt seriale pe vplay, am cont de mult... si nu imi place twilight big grin o sa iti dau, mersi.

9 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

E un serial cu 2 frati care vaneaza tot felul de demoni si rezolva probleme de ordin supranatural, daca iti plac filmele gen horror, desi nu e foarte horror, si filmele fantasy ar trebui sa iti placa si asta

| introduaicinumele a răspuns:

Cei de la IMBD i-au dat nota 8.6 din 10.
Este vorba despre 2 frati care se bat cu creaturi supranaturale, mai multe detalii aici http://www.imdb.com/title/tt0460681/

| xAlly a răspuns:

Buna! Serialul Supernatural este un serial horror si actiune in acelasi timp.Doi prieteni (Sam si Dean) sunt vanatori de creaturi(monstri, vrajitoare, demoni, fantome etc) si este foarte cool (parerea mea este ca merita urmarit) big grin

| Sunny21 a răspuns:

E un serial bun pentru iubitorii de fantome, zombii, varcolaci, vampiri, etc...in plus cei doi frati Sam si Dean sunt foarte draguti eu il urmaresc si imi place foarte mult.

| Alexandru_Cristian_Mihai_1988 a răspuns:

Ai dreptate e o fetita nu e filmu asta pentru el laughing)