| Insurgent a întrebat:

Care este filmul vostru favorit(horror, actiune, adolescenti nu conteaza, orice), si dc va place asa mult?
cel mai fayn film are funda

12 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Al meu va fi intotdeauna preferat AVATAR!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Mi-a plăcut mult „Pulbere de stele"- film de aventură.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Și am uitat să spun de ce îmi place. Este un film cu mult suspans, interesant care m-a ținut „lipită" de televizor pe tot parcursul lui. Și mi-a plăcut că nu m-am plictisit deloc, spre deosebire de alte filme la care mă plictiseam. Mereu se întâmplau lucruri noi și parcă te transpuneai în pielea personajelor. Interesant film! L-am văzut și în reluare. Ție ce film ți-a plăcut?

| SheCanFlyy a răspuns:

Karate Kid-imi place filmul asta foarte mult!

| Denisa a răspuns:

Zombierlan, e un film horror si imi place pentru ca e mult sange pe parcursul filmului, nu m-am plictisit deloc cand l-am vazut si e scarboos:Xlaughing)

| zooooza a răspuns:

Police Academy(Academia de Politie) supeeeer! Cea mai tare comedie

| papushikroz a răspuns:

Piratii din Caraibe. Un film plin de umor, aventura si dragoste.

| cristiana_4483 a răspuns:

Imi plac mai multe filme :house of wax, twilight, new moon, eclipse, the premonition, etc.

| Mikiee a răspuns:

Filmul meu preferat este Remember Me.Este un film drama-romance care chiar te emotioneaza. Am mai vazut filme in care a jucat Robert Pattinson. Nu am avut ocazia sa vad Vanity Fair, dar am vazut cele trei filme din seria Twilight. in twilight joaca rolul perfectiunii, care nu ia decizii spontane, care este atent la fiecare miscare pe car o face, care arata mereu impecabil.Prima oara cand l-am vazut pe Robert l-am vazut asa. Apoi, cand l-am vazut in Remember me alaturi de Emilie de Ravin, interpreta un rol foarte diferit. Aici nu traia alaturi de familia lui mare, ci alaturi de un prieten. El nu arata ca un inger, ci ca un homeless. Mereu lua decizii spontane, care des ii faceau numai rau. La sfarsit, el se sinucide, ca si fratele sau. Atunci, din din senin am inceput sa plang. Nu am mai patit asta niciodata! Cred ca cine nu l-a vazut ar trebui sa il vizioneze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum cheama filmul acela cu multi adolescenti intr-o casa mare si ei formau numere si sunau cu numar ascuns lumea. asa seara si dintr`o data au primit ei un apel cu nr askuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7eventy 5ive e filmul cu tinerii care se distreaza cu telu`si pe urma e vai de eihee hee

| iuliaa_1458 a răspuns:

Shutter island big grin gen drama, mister, actiune... e super misto! happy