| Panhead a întrebat:

Ce anime imi recomandati? Vreau ceva romance, drama, school. Gen Vampire Knight.
PS: Nu vreau iar din astia care sa-mi spuna: 'Eu nu ma uit la asa ceva.' Vreau sa vorbesc cu fani anime.
Multumesc anticipat! happy :X

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Http://anime.kage.ro/animelist.php toate sunt:x sper sa iti fie de ajutor

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1."Lovely Complex"
2."Honey&Clover"
3."Chobits"
4."Gravitation"
5."Kimi ni Todoke"
6."Special A"
7."Paradisse Kiss"
8."Motto to Love-ru"
9."Romeo X Juliet"
10."Fruits Basket"

| NanaXOXO a răspuns:

Iti recomand cu toata placerea : Paradise Kiss! XOXO

| Eu_4595 a răspuns:

Eu nu ma uit la asa ceva!

| Panhead explică (pentru Eu_4595):

Se observa ca majoritatea de aici sunt fani anime. In concluzie ele sunt mai ceva ca aia de la Disney Channel si multi altii. Plus ca am mentionat clar ca vreau raspunsuri de la fani. Nu raspunsuri pline de ironie. Nu iti place, nu te uiti.
Multumesc de raspuns oricum happy

| aLoneinthenight a răspuns:

Ghost stories, full metal panic, inuyasha.