| AlexandraCroft a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in serialul al 3`lea din Vampire Diaries?
II intreb in special pe cei care au citit cartile...
Va ramane Elena cu Damon? caci eu asa sper.
Ce se va ntampla cu Stefan?
Detalii va rog frumosbig grin
Funda bineinteles

2 răspunsuri:
| elenaai a răspuns:

Sincer nu stiu daca iti putem da un raspuns concret, dar eu sper sa ramana cu Damon se potrivesc mult si sunt impreuna chiar si in realitate. Cred ca din moment ce autoarea a fost concediata datorita viziuni ce o avea asupra filmului: Elena ramane cu Stefan si Damon fiind doar prieten, cred ca sunt sanse sa ramana cu Damon. Oricum din cate articole am citit am inteles ca Stefan se va duce cu Klaus si Damon ramane cu Elena, dar cei doi se simt vinovati pentru. relatia lor, ce se va intampla in continuare nu cred ca vom afla, trebuie sa aiba si sezonu 3 putin suspans nu? Sper ca te-am putut ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.am auzit ca autoarea ( ea scria scenariile ) a fost concediata ...ptr ca ea voia ca Stefan sa-i fie Elenei iubirea adevarata si Damon.decat o atractie si in rest prietenie. Producatorii insa vor sa schimbe cursul povestii.
Am auzit ca stefan va pleca cu Klaus, iar Damon va avea grija de ea. Deabia pot astepta pana in toamna :X