| alexandra2859 a întrebat:

cu cine credeti ca va ramane elena din serialul (the vampire diaries) cu stefan sau cu damon? cat mai multe raspunsuri plase... funda+vot

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Doamne,deci după ce am văzut ultimul episod din sezonul 3(ieri nu am putut să îl văd, bănuiesc că tot globul se uita şi mi-a fost imposibil să mă conectez -.-) şi mai ales finalul ...nu am cuvinte.Au fost geniali love struck
Sărutul dintre Elena şi Damon,ce să mai zic,a fost la fel de superb întocmai ca şi intensitatea privirilor pe care şi le aruncau înainte de acesta de parcă ar fi descoperit unul în ochii celuilalt iubirea love struck.
Acum,ca să nu deviez de la subiect,eu, în mod cert, mi-aş dori ca Elena să rămână cu Damon şi având în vedere evoluţia relaţiei lor(încet dar sigur!) cred că totuşi va rămâne cu Damon.
Sau sper mai mult?! :-s

| alexandra2859 explică (pentru Ramonaaaa):

Raspunsul tau este exact cel care mil imaginam si eu tot cu damon vreau sa ramana si nici macar cand era bun nu il suportam pe stefan...si sarutul intr-adevar era foarte...nici nu stiu cum sa ma exprimsadmai astept cateva raspunsuri si o sa vad pe cine declar castigatorhappy

2 răspunsuri:
| Stere_Diana_1998 a răspuns:

Are mai multe motive pentru a ramane cu Damon : s-au intalnit prima oara si, desi ii e greu sa recunoasca, il iubeste. Damon i-a spus atunci cand s-au cunoscut "you want a love that consumes you" iar Elena afirma in prezent "he consumes me ". Plus ca si Rose i-a destainuit lui Jermey ca ei doi se completeaza, se ajuta unul pe altul.