| Bella24Bell a întrebat:

Buna ce filme gen twilight,the vampires diaries,supernatural stiti va rog ziceti-mi ceva cu vampiri, fantome...

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Inafara de Twilight,restul sunt seriale nu filme... Dracula,The walking dead (zombi nu fantome ) The Originals e spin off e cu originalii din TVD,adica e alt serial in paralel, dar doar cu originalii, Klaus si gasca, Teen Wolf cu varcolaci, sunt geniale toate

| OnuOnulică a răspuns:

The Originals
Teen Wolf
Being Human

Crede-mă toate cele 3 sunt super!

| Yahweh a răspuns:

Iti recomand The Originals, il poti vedea online cu subtitrare gratis, iar episoadele sunt sub forma de playlist, nu va mai trebui sa te ridici si sa schimbi episoadele aici : http://frapex.ro/......ul-01.html

| Rotaru_Vlad_1999 a răspuns:

The walking dead
Dexter
Breaking bad
The originals