| Bondarel99 a întrebat:

Ce serial v-a placut cel mai mult? Eu recunosc ca recent am inceput sa ma uit la seriale. Am vazut pana acum Prison Break, Breaking Bad, The Bing Bang Theory (nu prea mi-a placut, am vazut doar cateva episoade), dar Young Sheldon mi-a placut, momentam ma uit la Orange Is The New Black (mai am cateva episoade) si as dori o recomandare. Am vazut ca sunt foarte multe...

19 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie cel mai mult dintre toate mi-au placut Gossip girl, Bates motel, 13 reasons why si game of thrones.

| RAY a răspuns:

Freinds,Brüder grimm, Supranatural, povestiri de groaza, povestiri din cripta, Riverdale, Young Sheldon + cateva de pe Netflix

| Violleta2022 a răspuns:

Abia am terminat "Outlaw king" si toate filmele cu Vikings

| Bondarel99 explică (pentru Violleta2022):

Viking asta se pare ca e foarte popular. Cred ca urmeaza sa ma apuc de el happy

| faramatania a răspuns:

Altered Carbon, The Alienist, Banshee, Lost, Gotham, GoT, The Crown, Big Little Lies, Mosaic, Into The Badlands, Sense8, Black Mirror, Incorporated, Hard Sun, True Detective, The Killing, The Shield, The Sopranos, Power, Mad Dogs, The Night Manager, Westworld, The Night Of, The Magicians, Damien, The Shannara Chronicles, Stranger Things, The OA, 3%, The 100, Beyond, Riverdale, 13 Reasons Why, Iron Fist, Twin Peaks, Ozark, Imposters, StartUp, Clique, Frontier, The Man In The High Castle, Comrade Detective, Gypsy, Mr. Mercedes, Disjointed, McMafia, The End Of The F***ing World, Dark, London Spy (2015/mini-serie),Animal Kingdom, Requiem,The Chalet (mini-serie),Legacies,A Discovery Of Witches, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Cloak & Dagger, Impulse,Falling Water,The Gifted, The Crossing,Manifest, Bloom,Elite,La casa de papel, You, Marcella,Kiss Me First,Seven Seconds, Hotel Beau Séjour, Mayans MC, The Sinner, The Missing, Tell Me A Story, Hackerville

| Bondarel99 explică (pentru faramatania):

Le-ai vazut pe toate?

| faramatania a răspuns (pentru Bondarel99):

Da.

| Frank51 a răspuns:

Casa de Papel daca nu ai vazut, recomand. Mie mi-a placut doar Prison Break, Breaking Bad, The Blacklist, Homeland si Casa de Papel.

| Sn4k3 a răspuns:

Luther
Taboo
Peaky Blinders
La Casa De Papel
Bodyguard
Game of Thrones
Vikings
The Haunting of Hill House
Suits
Lost
The Mentalist
Supernatural
Lucifer
Spartacus
Sherlock
The Punisher
The Walking Dead
Daredevil

| aXy99 a răspuns:

Depinde de gusturi. Mie mi-au placut:
Lie to me
Stranger Things
Vikings
True Blood
The Flash
The house of cards
Banshee
Si Prison break, dar spui ca l-ai vazut. Si Legends of tomorrow e frumos daca iti place genul asta.

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

PS: De ce esti treaza la ora asta? Te-ai uitat la seriale? laughing

| Bondarel99 explică (pentru aXy99):

M-am uitat doar la un episod laughing
Pai e dimineata dejawinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu nu m-am mai uitat la un serial de ani de zile, nu ma pricep la seriale noi. Dar m-as uita din nou la Gilmore Girls :x

https://www.touchofadream.ro/......-quote.gif

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

13 reasons why cred ca e cel mai recent vazut, doar primul sezon... m-am cam lasat de seriale
supernatural
american horror story
dexter mi-a placut mult
si la prison break ai vazut si sezonul 5? stii ca e si un film? prison break: the final break(2009) si dupa ar urma sezonul 5 tongue

| ForeverAlone97 a răspuns:

La bloc
Inimă de Țigan
Regina

| Ivanov27 a răspuns:

The Vikings
Game of Thrones
Supranatural
The walking dead
Lucifer
The Punisher
Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones, Iron fist, The Defenders ( toate au legatura cu celelalte )
Vampire diaries
Gasesti o multime de seriale tari pe https://www.fsonline.ro si Netflix.

| EU13Nmc a răspuns:

Am vazut:
Supernatural
Lucifer
Precher
prison break
Stranger things
La casa de papel (l-am terminat in 2 zile foarte tare)
Ray donovan
The flash

| Robert17x a răspuns:

Hannibal
The Walking Dead
Lucifer
Gotham
Oricum, e foarte bine ca te-ai uitat la Breaking Bad pentru ca e cel mai genial serial.

| JderuSalbatic a răspuns:

True Detectives - numai primul sezon, al doilea e praf
Fargo!