| AlexxandraAa a întrebat:

Ce va place mai mult? Twilight sau The vampires diaries?raised eyebrows

18 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Amandoua:X darcred ca e mai interesant serialul adica the vampire diaries:X

| NuDauFunda a răspuns:

In primul rand unul e film, altul serial.
Twilight e penal, iar The Vampire Diaries am inteles ca ar fi bun, chiar daca si el are o idee penala de la care pleaca.

| 이벨 a răspuns:

Twilight! E mai de efect si nu e chiar atat de "obscen" ca sa zic asa...happy

| Mjdolhfi a răspuns (pentru 이벨):

Ce este dupa parerea ta "obscen" in The vampire diaries?happy

| 이벨 a răspuns (pentru Mjdolhfi):

Ei bine, totul. Toate relatiile de acolo se petrec prea repede. Se intalnesc, vorbesc si dupa putin timp ajung in pat. Ce banal...

| Mjdolhfi a răspuns (pentru 이벨):

Din cate stiu eu "obscen"=indecent,vulgar,pornografic. Ceea ce ai spus tu cum ca relatiile s petrec prea repede, etc nu are nicio legatura cu obscenitatea, poate doar monotonie.

| 이벨 a răspuns (pentru Mjdolhfi):

Vai, cum le stii tu pe toate laughing

| Mjdolhfi a răspuns (pentru 이벨):

Nu le stiu pe toate, insa ceea ce spusesei tu nu era corect din punctul meu de vedere.O zi buna!

| Aleeeeeexandra a răspuns:

The vampire diaries big grin

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Twilight

| stefandamonelena a răspuns:

Amandoua

| Victor979 a răspuns:

The vampires diaries

| odorash a răspuns:

The vampires diaries clar ))

| MâţaD a răspuns:

Idem @odorash

| Hellp a răspuns:

Twilight thinking

| Anon96 a răspuns:

Twilight-ul este un film interesant, imi place, eu am citit si cartile(mult mai bune decat filmul ) dar ca seriale the vampires diaries il urmaresc mereu, apare in Romania in fiecare vinere.

| coldblood a răspuns:

Vampire diaries :X:X:X

| karin1891 a răspuns:

The vampires diaries...