| vampire06 a întrebat:

The Twilight Saga sau Vampires Diaries?

24 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Aleg The Vampire DIaries:X dar la carti aleg Twilight.

Răspuns utilizator avertizat
| Firefly a răspuns:

The Vampire Diaries deoarece povestea e mai complexa si actorii joaca mult mai bine.

| ForbiddenLove a răspuns:

Aleg The Vampire Diaries. Povestea are mai mult mister, iubire si pericol... e pur si simplu intriganta. E mult mai complexa povestea ...si asa face ca Twilight sa para cam plictisitor

| mihaelabr a răspuns:

In lipsa de filmul 4 breaking dawn, aleg the vampires diares.big grin
dar cand va aparea twilight 4 e clar ca o sa uit de frumosul de damon laughing

Janina
| Janina a răspuns:

Vampires Diaries :X

| Nicoleta a răspuns:

The Twilight Saga

| Consumptive a răspuns:

Cred ca am obosit de cate ori am spus asta:NU POTI COMPARA UN FILM CU UN SERIAL.Intr-un film au la dispozitie maxim doua ore, iar intr-un serial sunt (ex:VD) 22 de episoade ce au 40 de minute, e logic ca Vampire Diaries sa fie mai complex.
Acum ca tot ai intrebat...
Actorii din Vampire Diaries sunt mai aratosi si chiar daca nu erau mari faimosi, sincer joaca mai bine.
Plus ca acum daca analizam vampirii parerea mea e ca in Vampire Diaries vampirii chiar se incadreaza in cuvantul "vampiri", adica sucesc gaturi, musca, au colti, ochii conturati cu rosu, oricat de "vegetarieni" sunt ei.
Plus ca atunci cand spui "vampir" poti spune:periculos, rau(sau raaare ori bun), sexy...chestie care eu o vad in The Vampire Diaries din plin.
Dar oricat incerc sa le compar, in afara de felul in care arata actorii, machiajul si felul in care joaca nu pot compara un film cu un serial.
Acum eu mi-am spus parerea mea si sper ca nu am dat cu parul.

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Twilight Saga.

| EmotionalKoma a răspuns:

The vampire diaries, The vampire diaries, The vampire diaries, The vampire diaries, The vampire diaries, The vampire diaries, The vampire diaries, The vampire diaries, The vampire diaries, The vampire diaries, ...si tot asa:X:X:X:X

| marui08 a răspuns:

Vampires Diaries cu siguranta!

| iuliaandreea a răspuns:

Vampire Diaries, dar si Twilight imi place...

| DarkSunshiine a răspuns:

The Twilight Saga pentru mine e cel mai tare:X:X:X:X:X:*:*:*:*

| Alee_9909 a răspuns:

The vampire diaries bineinteles... Urasc the twilight saga sad scuze pentru fani

| Vampiree a răspuns:

The Twilight Saga

Si Vampires Diaries e mirific.

Dar dintre ele mai bine Twilighthappy

| BabyDoll a răspuns:

Clar Vampires Diaries love struck

| BabyDoLL_1031 a răspuns:

Amandoua imi plac foarte mult dar daca ar fi sa aleg...ca film as alege The Vampires Diaries si cartile The Twilight Saga :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The twilight saga:X
toate partile sunt foarte tari si interesantewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight Saga FTW

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampire diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight saga normal:X:X sunt super filmele ( doar 3 aparute) si cartile sunt bestiale :X:X actorii sunt super frumosi si joaca super bine. iar scriiitoarea e un geniu... la ce carti a scrislove struck team edward forever:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Twilight Saga

| SharonSpitz a răspuns:

Twilight logic e cel mai atre film

| deea_3790 a răspuns:

Twillight