| anonim_4396 a întrebat:

The Vampires Diaries sau Twilight ? Si De Ce?

5 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Daca te referi la film Vampires Diaries, deoarece cartile sunt praf. Daca te referi la carti, Twilight, pentru ca filmul e praf.

| Soborigozaur a răspuns (pentru 93Anna93):

La filme zic

| 93Anna93 a răspuns (pentru Soborigozaur):

Vampire Diaries. Filmele din seria Twilight sunt regizate prost.

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

The Vampire Diaries happy. Eu cred că este mult mai interesant decât Twilight.

| roxy21 a răspuns:

Uite ce e, eu sunt fan al ambelor serii diferenta este totusi ca TVD este serial iar la Twilight sunt 5 filme deoarece ultima parte este impartita in 2. Eu te sfatuiesc sa vezi si una si alta dar cine spune ca TVD e mai bun ca serial e adevarat