| fatarea191 a întrebat:

Chiar daca suna stupid vreau niste filme xx cu violuri dure daca se poate si cu virgine.Va rog nu-mi mai stergeti intrebarea chiar imi trebuie nu imi bat joc.Va rog fara raspunsuri in bataie de joc.Multumesc!

6 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Doamne ai atins limita perversitatzii! laughing))

| Larisssaa a răspuns:

Aşa ceva nu cred că vei găsi.
Înainte să participe în filme porno sunt ˝ antrenate ˝ laughing

| danielcoman32 a răspuns:

Fara bataie de joc, adauga-ma pe mes, id meu e daniel.coman32. Am gama de filme dorite.

| fatarea191 explică:

Numi treuie neaparat cu virgine dar macar cu violuri stiti voi

| fatarea191 explică:

Imi puteti da cateva doar cu violuri nu cu vrgine

| edyboss88 a răspuns:

Frate nu te supara dar nu vei gasi asa ceva