| Bogdiii93 a întrebat:

Daca prietenei tale ii adresezi o intrebare de multe ori pana o aduci la disperare, cum ar fi:"M-ai vorbesti si cu alti baieti?"si ea se enerveaza si se supara.Crede-ti ca are de a face cu alt baiat? Doresc sa imi spuneti niste raspunsuri sincere, fara sa luati in bataie de joc.Multumesc!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este căsătorită cu tine ca să nu poată vorbi și cu alți băieți!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Oricine s-ar enerva daca il pisezi la cap cu asemenea intrebare. Daca nu ar fi reactionat in nici un fel i-ar ti-ar fi dat de gandit.Deci,pentru tine orice ar fi comentat, ideea ta este aceeasi.Aici,arati ca esti prea posesiv sau gelos.Cum vrei sa interpretezi.Problema este la tine.De atitudine si neincredere fata de ea.Lasa chestiile astea sa nu te lase ea.Prietena.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Scuze.Iar.M-am grabit.

| IsabelaIssa a răspuns:

Un cuvant: Posesivitate! Las-o ca nu e buna.

| Kaℓi a răspuns:

Spui tu singur "pana o aduci la disperare"...
Poate ca a gasit un baiat care nu e pisalog si gelos.

| JohnnyWylde a răspuns:

Dacă îi adresezi prietenei tale aceeaşi întrebare de mai multe ori până o enervezi înseamnă că eşti un idiot (fără supărare dar asta e adevarul). De ce ai pune o astfel de întrebare? Dacă e iubita ta înseamnă că nu are voie să vorbească cu alţi băieţi? E cumva animalul tău de companie? În ce calitate îi interzici tu să facă sau nu ceva?

| Bantichi11 a răspuns:

Orice fata se supara de la astfel de intrebari! Pune-te tu in situatia ei ce ai face?