| Deiysucza a întrebat:

Daca va uitati la next top model ce parere aveti despre ideea ca o sa ramana chele? A mea este foarte proasta

4 răspunsuri:
| laryssaxd1 a răspuns:

Da si e mea e foarte proasta... dar ca sa devii model intelnational trebuie sa faci unele sacrificii!winking Nu crezi asta?

| Roxy_9585 a răspuns:

Naspa idea. Apropo care e fata voastra preferata? a mea e SANDRA

| Deiysucza explică:

Draga fetelor la finalul emisiunii toate o sa aiba vreo trei fire de par in cap. Dupa parerea mea Bote incepe sa-si bata joc de fete. Aprobo a mea a fost Iasmina care a fost eliminata...

| PuiuDulshe a răspuns:

Buna.Si eu ma uit la next topmodel! Da, nu imi pare o idee stralucita sa ramana chele!sad desi imi place f mult emisiunea zic ca aceasta idee e groaznica dar daca ai arfe sa devii model internationa trebuie sa faci multe sacrificii.