| Smilee4Mee a întrebat:

Va uitati la Next Top Model? Ce parere aveti despre Iuliana? Credeti ca merita sa ramana si de data aceasta in competitiewaiting?--lipsa de ocupatiebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Iuliana e c am cu nasul pe sus si sincer nici macar nu i asa frumoasa, ma asteptam sa fie ea cea eliminata...

| Smilee4Mee explică (pentru mona):

Si eu la felwaiting dar catalin ii tot da sanse chiar daca greseste de nenumarate ori, pe cand Aida a gresit o singura data si a eliminat'osad

1 răspuns: