| PinkDea a întrebat:

Buna dati-mi va rog un site de unde pot descarca " legendele palatului : concubina regelui ep-urile de la 30 pana la 60 ...pls puppy dog eyes... FUNDA >:d

4 răspunsuri:
| LyllyAnya a răspuns:

Il gasesti pe viki.com

| Enzo2011 a răspuns:

Http://www.filmul-asiatic.com/category/seriale/dong-yi-jewel-in-the-crown/ aici poti sa vizionezi online toate episoadele cu subtitrare si cele care nu au aparut la trv inca

| Claudiu2011 a răspuns:

Le poti descarca de pe youtube.descarca programul youtube downloader si insaleaza l. dupa aia intri in progam si vezi ca acolo trebuie sa bagi linkul de la care episod vrei sa l descarci de pe youtube.cand deschizi un episod de pe youtube sub el iti apare un link.acolo la share.si il copii pe ala in youtube downloader si incepi sa descarci.bafta.

| Cici4Mici a răspuns:

Uite un link http://www.filmul-asiatic.com/......Spppppeeer ca te-am ajutat.