| ChristinaO a întrebat:

De pe LgGt505 se pot viziona clipuri de ex.de pe youtube? banuiesc ca-ti trebuie flash player pentru asta, deci se poate descarca pe telefon, si merg? Clipuri luate de pe youtube mi-am pus pe telefon si nu merg, asta din cauza cu nu are flash player-ul, sau pur si simplu nu deschide astfel de fisiere? intreb deoarece in telefon am si o sectiune ca sa-i zic asa, numita "continut flash". sper ca m-am exprimat corectbig grinmultumesc!
P.S.scuzati categoria, am vazut-o doar dupa ce am postat intrebarea...

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Youtube are si site de mobil! nici mie nu imi merge youtube in modul normal ( ca pentru pc ) dar in modul special pentru mobil merge fara probleme!

Apache
| Apache a răspuns:

Ti-l ia automat!
cand te duci pe youtube in josul paginii ar trebui sa ai functia youtube mobile, youtube clasic!(bifeaza mobile) daca nu o gasesti atunci intra pe google de pe telefon si scrie youtube mobile! ...ar tr sa gasesti!

| ChristinaO explică:

Si care e acela?