| Anelis_Ane_1993 a întrebat:

Am si eu o problema cu Adobe Flash Player...sad il descarc de pe google dar nu il pot deschide. Pe youtube pot vedea clipuri dar pe facebook, nu. Ma puteti ajuta? Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Șterge browser-ul și programul și instalează-le pe ambele din nou, pentru a putea să le dezistalezi mai bine intră la search și caută "add or remove programs".

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Schimbă browser-ul.

| Anelis_Ane_1993 explică (pentru OnuOnulică):

Nu le pot reda nici acum ...imi spune ca este indisponibil sad

| Anelis_Ane_1993 explică (pentru OnuOnulică):

In sfarsit! Multumesc mult!

| OnuOnulică a răspuns (pentru Anelis_Ane_1993):

Cu plăcere.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Anelis_Ane_1993):

Șterge browser-ul și programul și instalează-le pe ambele din nou, pentru a putea să le dezistalezi mai bine intră la search și caută "add or remove programs".